Hakkımızda

Globalleşen dünyada en büyük ihtiyaç haline gelen farklı kültürler arası iletişim, her iki dile ve kültüre hakim tercümanlar tarafından yazılı veya sözlü olarak karşılanmaktadır. Ancak bu boyutta bir iletişim sadece diller arasılık boyutunda kalmamakta ve arka planda kültürler arası bilgi birikimini ve ilgili alanda uzmanlığı da gerektirmektedir. Bu nedenle herhangi bir dili biliyor olmak o dilde kaliteli bir tercüme yapılabileceği anlamına gelmez.

İşte bu noktada, MG Metropol Group olarak müşterilerimize talepleri doğrultusunda, çalışma konularında uzman tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin ne kadar hassas dengeler üzerine kurulu olduğunun bilincinde olduğumuz için, yaptığımız çevirilerin boyutuna bakmadan, 1 sayfadan 1000 sayfaya, 1 dakikadan 1 aya, günlük çevirilerden en hassas cihazların teknik çevirilerine kadar bütün yaptığımız işlere aynı özeni gösteriyoruz. Çünkü yaptığımız çeviri bizim, sizin sunduğunuz veya kullandığınız metin sizin kalitenizin bir göstergesidir. Kurumsallık ve profesyonellik çizgisinden hiç şaşmayan firmamız, kaliteyi her zaman birincil önceliği kabul etmiştir. Tüm müşterilerimize söylediğimiz gibi: “İlkemiz Kalitemizdir”.

MG Metropol Group yeminli ve noter onaylı tercüme hizmetinin yanı sıra, redaksiyon ve deşifre, grafik – logo tasarımı ve reklamcılık hizmetleri de sunmaktadır. Mütercim-Tercümanlık Bölümü mezunu kaliteli tercüman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en doğru ve sorunsuz çeviri hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.Tercüme edilecek belgeleriniz uzman kadromuz tarafından analiz edildikten sonra bu konudaki yeminli tercümanlarımız tarafından azami özen gösterilerek tercüme edilmektedir. Çeviride olması gerek en önemli şeyin; “kaynak metnin hedef dilde en iyi şekilde anlaşılabilirliğini sağlamak” bilinciyle hareket eden şirketimiz bu konuda siz değerli müşterilerimize her türlü teminatı vermektedir.
 

Misyonumuz


Rekabetçi, emeğe saygı ve müşteri memnuniyetini en üstte tutma anlayışıyla faaliyetlerini sürdürürken, tercüme hizmetinin gerektirdiği önemin bilincinde ve her işe ayrı bir özen ve profesyonellikle yaklaşarak en anlaşılabilir ve kaliteli çeviriyi sunabilmektir.

Vizyonumuz


Sahip olduğu uzman kadrosu ve teknolojik altyapısıyla müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti daima yükselterek sektöründe öncü bir şirket olmak.
%100

Müşteri Memnuniyeti

100+

Tercüman Kadrosu

1000+

Başarılı Proje

9

Yıllık Tecrübe

 

İletişime Geçin

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 6 Ort: 4.8]