HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]


Iğdır Noter Onaylı Tercüme

Iğdır’da noter onaylı tercüme yapan Metropol Tercüme olarak lisans ve yüksek lisans diplomaları, vergi levhası, pasaport, denklik belgesi, evlilik cüzdanı, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, uluslararası sözleşmeler, nüfus cüzdanı gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır.
Metropol Tercüme bürosu tarafından belgeleriniz üzerine yeminli tercümanımızın adı ve çevirinin yapıldığı tarih yazılır ve iki nüsha olarak düzenlenir. Bu hazırlanan belgelerin bir tanesi noter onayı yapıldıktan sonra size verilirken diğeri noterde saklı tutulur.
Çeviri Tercüme Iğdır, Metropol Tercüme bürosu noter yeminli tercümanları ile her zaman yanınızda.
İlgili Terimler : Aralık noter onaylı tercüme, Karakoyunlu noter onaylı tercüme, Tuzluca noter onaylı tercüme

Iğdır Yeminli Tercüme

Iğdır çeviri ve tercüme bürosu, yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. Iğdır’da yeminli tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.İmzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Aralık yeminli tercüme, Karakoyunlu yeminli tercüme, Tuzluca yeminli tercüme

Iğdır Yazılı Tercüme

Iğdır yazılı çeviri ve tercüme bürosu, yazılı yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. Iğdır’da yeminli yazılı tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.Finansal faaliyet raporları, tıbbi kitap ve broşürler, imzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Aralık yazılı tercüme, Karakoyunlu yazılı tercüme, Tuzluca yazılı tercüme

Iğdır Apostil Tercüme

Iğdır apostil tercüme konusunda; ÖSYM belgesi, diploma, transkript, aile nüfus kağıt örneği gibi belgeleri önce valilik ve kaymakamlıklarda apostil onayı yaptırılır. Bu belgeler apostil onayından geçtikten sonra başka bir ülkede yasal olarak kullanılır. Apostil onayı 6 Ekim 1961 tarihinde yapılan Lahey Anlaşması yapılmış ülkeler arasında geçerlidir.
Apostil onayı konusunda metropol tercüme ığdır hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Aralık apostil onayı, Karakoyunlu apostil onayı, Tuzluca apostil onayı

Iğdır Hukuki Tercüme

Iğdır hukuki tercüme konusunda; kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, patent başvuruları, ihbarnameler, medeni hukuku gibi belgeleri; Metropol Tercüme Iğdır olarak uzman tercümanlarımız ile çevirilerini yapıyoruz.
Hukuki çeviri konusunda metropol tercüme ığdır hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Aralık hukuki tercüme, Karakoyunlu hukuki tercüme, Tuzluca hukuki tercüme

Iğdır İngilizce Tercüme

İngilizce artık bir çok avrupa ülkesinde kabul görmüş evrensel bir dildir. Böyle olmasından dolayı çeviri hatasını hiç affetmeyen bir dildir. Noter yeminli tercümanlarımız ile ingilizce çeviri ve ingilizce tercüme konularınızda yanınızdayız.
İngilizce tercüme konusunda metropol tercüme ığdır hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Aralık ingilizce tercüme, Karakoyunlu ingilizce tercüme, Tuzluca ingilizce tercüme

Iğdır Teknik Tercüme

Iğdır teknik tercüme denilince; TSE belgeleri, ISO-CE belgeleri, makine katalog ve broşürleri, teknik ihale evrakları gibi belgelerin teknik tercümeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
Teknik tercüme konusunda metropol tercüme ığdır hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Aralık teknik tercüme, Karakoyunlu teknik tercüme, Tuzluca teknik tercüme

Iğdır Tıbbi ve Medikal Tercüme

Iğdır medikal tercüme ve ığdır tıbbi tercüme denilince; medikal cihazların tanıtım broşürleri ve yetki belgeleri, ilaç ve ürün prespektüsleri, medikal kataloglar, tıbbi kataloglar, tıbbi kitaplar, medikal kitaplar gibi belge ve dökümanların çeviri ve tercümesini noter onaylı tercümanlarımız ile yapmaktayız.
Tıbbi tercüme ve medikal tercüme konusunda metropol tercüme ığdır hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Çankaya medikal tercüme, ulus medikal tercüme

Iğdır Simültane Tercüme

Iğdır simültane tercüme; çok dilli ve büyük organizasyonlarda eş zamanlı yapılan tercümelere denir. Simültane tercümede bir çok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyenler eş zamanlı olarak tercüme ederler. Böylece salondaki bütün misafirler toplantıyı kendi dilinde dinleyebilir.
Simültane tercüme konusunda metropol tercüme ığdır hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Aralık simültane tercüme, Karakoyunlu simültane tercüme, Tuzluca simültane tercüme

Iğdır Web Sitesi Tercüme

Iğdır web sitesi tercüme; artık internetin yaygınlaşmasıyla sadece bulunduğunuz il ve ülkeyle sınırlı kalmak yerine birçok ülkede firmanızı, ürününüzü tanıtma fırsatı bulabiliyorsunuz. Web site tercümesi bu noktada ığdır web site tercümesi anlamında yanınızda.
Web site tercüme konusunda metropol tercüme ığdır hizmet vermektedir.
İlgili Terimler : Aralık web sitesi tercüme, Karakoyunlu web sitesi tercüme, Tuzluca web sitesi tercüme

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 1 Ort: 3]