HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]


Batman Noter Onaylı Tercüme

Metropol Tercüme bürosu tarafından belgeleriniz üzerine yeminli tercümanımızın adı ve çevirinin yapıldığı tarih yazılır ve iki nüsha olarak düzenlenir. Bu hazırlanan belgelerin bir tanesi noter onayı yapıldıktan sonra size verilirken diğeri noterde saklı tutulur.
Çeviri Tercüme Batman, Metropol Tercüme bürosu noter yeminli tercümanları ile her zaman yanınızda.
Batman’da noter onaylı tercüme yapan Metropol Tercüme olarak lisans ve yüksek lisans diplomaları, vergi levhası, pasaport, denklik belgesi, evlilik cüzdanı, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, uluslararası sözleşmeler, nüfus cüzdanı gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır.
İlgili Terimler : Beşiri noter onaylı tercüme, Gercüş noter onaylı tercüme, Hasankeyf noter onaylı tercüme, Kozluk noter onaylı tercüme, Sason noter onaylı tercüme

Batman Yeminli Tercüme

İmzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
Batman çeviri ve tercüme bürosu, yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. Batman’da yeminli tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.
İlgili Terimler : Beşiri yeminli tercüme, Gercüş yeminli tercüme, Hasankeyf yeminli tercüme, Kozluk yeminli tercüme, Sason yeminli tercüme

Batman Yazılı Tercüme

Batman yazılı çeviri ve tercüme bürosu, yazılı yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür.
Finansal faaliyet raporları, tıbbi kitap ve broşürler, imzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
Batman’da yeminli yazılı tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.
İlgili Terimler : Beşiri yazılı tercüme, Gercüş yazılı tercüme, Hasankeyf yazılı tercüme, Kozluk yazılı tercüme, Sason yazılı tercüme

Batman Apostil Onayı Tercüme

Apostil onayı konusunda metropol tercüme batman hizmet vermektedir.
Apostil onayı 6 Ekim 1961 tarihinde yapılan Lahey Anlaşması yapılmış ülkeler arasında geçerlidir.
Batman apostil tercüme konusunda; ÖSYM belgesi, diploma, transkript, aile nüfus kağıt örneği gibi belgeleri önce valilik ve kaymakamlıklarda apostil onayı yaptırılır. Bu belgeler apostil onayından geçtikten sonra başka bir ülkede yasal olarak kullanılır.
İlgili Terimler : Beşiri apostil onayı, Gercüş apostil onayı, Hasankeyf apostil onayı, Kozluk apostil onayı, Sason apostil onayı

Batman Hukuki Tercüme

Hukuki çeviri konusunda metropol tercüme batman hizmet vermektedir.
Batman hukuki tercüme konusunda; kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, patent başvuruları, ihbarnameler, medeni hukuku gibi belgeleri; Metropol Tercüme Batman olarak uzman tercümanlarımız ile çevirilerini yapıyoruz.
İlgili Terimler : Beşiri hukuki tercüme, Gercüş hukuki tercüme, Hasankeyf hukuki tercüme, Kozluk hukuki tercüme, Sason hukuki tercüme

Batman İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme konusunda metropol tercüme batman hizmet vermektedir.Noter yeminli tercümanlarımız ile ingilizce çeviri ve ingilizce tercüme konularınızda yanınızdayız.
İngilizce artık bir çok avrupa ülkesinde kabul görmüş evrensel bir dildir. Böyle olmasından dolayı çeviri hatasını hiç affetmeyen bir dildir.
İlgili Terimler : Beşiri ingilizce tercüme, Gercüş ingilizce tercüme, Hasankeyf ingilizce tercüme, Kozluk ingilizce tercüme, Sason ingilizce tercüme

Batman Teknik Tercüme

Teknik tercüme konusunda metropol tercüme batman hizmet vermektedir.
Batman teknik tercüme denilince; TSE belgeleri, ISO-CE belgeleri, makine katalog ve broşürleri, teknik ihale evrakları gibi belgelerin teknik tercümeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
İlgili Terimler : Beşiri teknik tercüme, Gercüş teknik tercüme, Hasankeyf teknik tercüme, Kozluk teknik tercüme, Sason teknik tercüme

Batman Tıbbi ve Medikal Tercüme

Tıbbi tercüme ve medikal tercüme konusunda metropol tercüme batman hizmet vermektedir.
Batman medikal tercüme ve batman tıbbi tercüme denilince; medikal cihazların tanıtım broşürleri ve yetki belgeleri, ilaç ve ürün prespektüsleri, medikal kataloglar, tıbbi kataloglar, tıbbi kitaplar, medikal kitaplar gibi belge ve dökümanların çeviri ve tercümesini noter onaylı tercümanlarımız ile yapmaktayız.
İlgili Terimler : Çankaya medikal tercüme, ulus medikal tercüme

Batman Simültane Tercüme

Simültane tercüme konusunda metropol tercüme batman hizmet vermektedir. Böylece salondaki bütün misafirler toplantıyı kendi dilinde dinleyebilir.
Batman simültane tercüme; çok dilli ve büyük organizasyonlarda eş zamanlı yapılan tercümelere denir. Simültane tercümede bir çok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyenler eş zamanlı olarak tercüme ederler.
İlgili Terimler : Beşiri simültane tercüme, Gercüş simültane tercüme, Hasankeyf simültane tercüme, Kozluk simültane tercüme, Sason simültane tercüme

Batman Web Sitesi Tercüme

Web site tercüme konusunda metropol tercüme batman hizmet vermektedir. Web site tercümesi bu noktada batman web site tercümesi anlamında yanınızda.
Batman web sitesi tercüme; artık internetin yaygınlaşmasıyla sadece bulunduğunuz il ve ülkeyle sınırlı kalmak yerine birçok ülkede firmanızı, ürününüzü tanıtma fırsatı bulabiliyorsunuz.
İlgili Terimler : Beşiri web sitesi tercüme, Gercüş web sitesi tercüme, Hasankeyf web sitesi tercüme, Kozluk web sitesi tercüme, Sason web sitesi tercüme

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]