HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]


Bartın Noter Onaylı Tercüme

Metropol Tercüme bürosu tarafından belgeleriniz üzerine yeminli tercümanımızın adı ve çevirinin yapıldığı tarih yazılır ve iki nüsha olarak düzenlenir. Bu hazırlanan belgelerin bir tanesi noter onayı yapıldıktan sonra size verilirken diğeri noterde saklı tutulur.
Çeviri Tercüme Bartın, Metropol Tercüme bürosu noter yeminli tercümanları ile her zaman yanınızda. Bartın’da noter onaylı tercüme yapan Metropol Tercüme olarak lisans ve yüksek lisans diplomaları, vergi levhası, pasaport, denklik belgesi, evlilik cüzdanı, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, uluslararası sözleşmeler, nüfus cüzdanı gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır.

İlgili Terimler : Amasra noter onaylı tercüme, Kurucasile noter onaylı tercüme, Ulus noter onaylı tercüme

Bartın Yeminli Tercüme

Bartın’da yeminli tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır. Bartın çeviri ve tercüme bürosu, yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. İmzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Amasra yeminli tercüme, Kurucasile yeminli tercüme, Ulus yeminli tercüme

Bartın Yazılı Tercüme

Bartın’da yeminli yazılı tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.
Bartın yazılı çeviri ve tercüme bürosu, yazılı yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. Finansal faaliyet raporları, tıbbi kitap ve broşürler, imzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Amasra yazılı tercüme, Kurucasile yazılı tercüme, Ulus yazılı tercüme

Bartın Apostil Tercüme

Apostil onayı 6 Ekim 1961 tarihinde yapılan Lahey Anlaşması yapılmış ülkeler arasında geçerlidir. Apostil onayı konusunda metropol tercüme bartın hizmet vermektedir.
Bartın apostil tercüme konusunda; ÖSYM belgesi, diploma, transkript, aile nüfus kağıt örneği gibi belgeleri önce valilik ve kaymakamlıklarda apostil onayı yaptırılır. Bu belgeler apostil onayından geçtikten sonra başka bir ülkede yasal olarak kullanılır.
İlgili Terimler : Amasra apostil onayı, Kurucasile apostil onayı, Ulus apostil onayı

Bartın Hukuki Tercüme

Hukuki çeviri konusunda metropol tercüme bartın hizmet vermektedir. Bartın hukuki tercüme konusunda; kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, patent başvuruları, ihbarnameler, medeni hukuku gibi belgeleri; Metropol Tercüme Bartın olarak uzman tercümanlarımız ile çevirilerini yapıyoruz.
İlgili Terimler : Amasra hukuki tercüme, Kurucasile hukuki tercüme, Ulus hukuki tercüme

Bartın İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme konusunda metropol tercüme bartın hizmet vermektedir.
Noter yeminli tercümanlarımız ile ingilizce çeviri ve ingilizce tercüme konularınızda yanınızdayız. İngilizce artık bir çok avrupa ülkesinde kabul görmüş evrensel bir dildir. Böyle olmasından dolayı çeviri hatasını hiç affetmeyen bir dildir.
İlgili Terimler : Amasra ingilizce tercüme, Kurucasile ingilizce tercüme, Ulus ingilizce tercüme

Bartın Teknik Tercüme

Teknik tercüme konusunda metropol tercüme bartın hizmet vermektedir. Bartın teknik tercüme denilince; TSE belgeleri, ISO-CE belgeleri, makine katalog ve broşürleri, teknik ihale evrakları gibi belgelerin teknik tercümeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
İlgili Terimler : Amasra teknik tercüme, Kurucasile teknik tercüme, Ulus teknik tercüme

Bartın Tıbbi ve Medikal Tercüme

Tıbbi tercüme ve medikal tercüme konusunda metropol tercüme bartın hizmet vermektedir. Bartın medikal tercüme ve bartın tıbbi tercüme denilince; medikal cihazların tanıtım broşürleri ve yetki belgeleri, ilaç ve ürün prespektüsleri, medikal kataloglar, tıbbi kataloglar, tıbbi kitaplar, medikal kitaplar gibi belge ve dökümanların çeviri ve tercümesini noter onaylı tercümanlarımız ile yapmaktayız.
İlgili Terimler : Çankaya medikal tercüme, ulus medikal tercüme

Bartın Simültane Tercüme

Simültane tercüme konusunda metropol tercüme bartın hizmet vermektedir. Böylece salondaki bütün misafirler toplantıyı kendi dilinde dinleyebilir.
Bartın simültane tercüme; çok dilli ve büyük organizasyonlarda eş zamanlı yapılan tercümelere denir. Simültane tercümede bir çok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyenler eş zamanlı olarak tercüme ederler.
İlgili Terimler : Amasra simültane tercüme, Kurucasile simültane tercüme, Ulus simültane tercüme

Bartın Web Sitesi Tercüme

Bartın web sitesi tercüme; artık internetin yaygınlaşmasıyla sadece bulunduğunuz il ve ülkeyle sınırlı kalmak yerine birçok ülkede firmanızı, ürününüzü tanıtma fırsatı bulabiliyorsunuz.
Web site tercüme konusunda metropol tercüme bartın hizmet vermektedir. Web site tercümesi bu noktada bartın web site tercümesi anlamında yanınızda.
İlgili Terimler : Amasra web sitesi tercüme, Kurucasile web sitesi tercüme, Ulus web sitesi tercüme

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]