HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]


Artvin Noter Onaylı Tercüme

Metropol Tercüme bürosu tarafından belgeleriniz üzerine yeminli tercümanımızın adı ve çevirinin yapıldığı tarih yazılır ve iki nüsha olarak düzenlenir. Bu hazırlanan belgelerin bir tanesi noter onayı yapıldıktan sonra size verilirken diğeri noterde saklı tutulur.
Çeviri Tercüme Artvin, Metropol Tercüme bürosu noter yeminli tercümanları ile her zaman yanınızda.
Artvin’de noter onaylı tercüme yapan Metropol Tercüme olarak lisans ve yüksek lisans diplomaları, vergi levhası, pasaport, denklik belgesi, evlilik cüzdanı, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, uluslararası sözleşmeler, nüfus cüzdanı gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır.
İlgili Terimler : Ardanuç noter onaylı tercüme, Arhavi noter onaylı tercüme, Borçka noter onaylı tercüme, Hopa noter onaylı tercüme, Murgul noter onaylı tercüme, Şavşat noter onaylı tercüme, Yusufeli noter onaylı tercüme

Artvin Yeminli Tercüme

Artvin’de yeminli tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.
Artvin çeviri ve tercüme bürosu, yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. İmzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Ardanuç yeminli tercüme, Arhavi yeminli tercüme, Borçka yeminli tercüme, Hopa yeminli tercüme, Murgul yeminli tercüme, Şavşat yeminli tercüme, Yusufeli yeminli tercüme

Artvin Yazılı Tercüme

Artvin’de yeminli yazılı tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden bir başka dile tercümesi yapılır.
Artvin yazılı çeviri ve tercüme bürosu, yazılı yeminli tercüme; yasal sorumluluğu yüklü olan bir tercüme türüdür. Finansal faaliyet raporları, tıbbi kitap ve broşürler, imzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi bir çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır.
İlgili Terimler : Ardanuç yazılı tercüme, Arhavi yazılı tercüme, Borçka yazılı tercüme, Hopa yazılı tercüme, Murgul yazılı tercüme, Şavşat yazılı tercüme, Yusufeli yazılı tercüme

Artvin Apostil Onayı Tercüme

Apostil onayı konusunda metropol tercüme artvin hizmet vermektedir.
Bu belgeler apostil onayından geçtikten sonra başka bir ülkede yasal olarak kullanılır. Apostil onayı 6 Ekim 1961 tarihinde yapılan Lahey Anlaşması yapılmış ülkeler arasında geçerlidir.
Artvin apostil tercüme konusunda; ÖSYM belgesi, diploma, transkript, aile nüfus kağıt örneği gibi belgeleri önce valilik ve kaymakamlıklarda apostil onayı yaptırılır.
İlgili Terimler : Ardanuç apostil onayı, Arhavi apostil onayı, Borçka apostil onayı, Hopa apostil onayı, Murgul apostil onayı, Şavşat apostil onayı, Yusufeli apostil onayı

Artvin Hukuki Tercüme

Hukuki çeviri konusunda metropol tercüme artvin hizmet vermektedir.
Artvin hukuki tercüme konusunda; kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, patent başvuruları, ihbarnameler, medeni hukuku gibi belgeleri; Metropol Tercüme Artvin olarak uzman tercümanlarımız ile çevirilerini yapıyoruz.
İlgili Terimler : Ardanuç hukuki tercüme, Arhavi hukuki tercüme, Borçka hukuki tercüme, Hopa hukuki tercüme, Murgul hukuki tercüme, Şavşat hukuki tercüme, Yusufeli hukuki tercüme

Artvin İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme konusunda metropol tercüme artvin hizmet vermektedir.
Noter yeminli tercümanlarımız ile ingilizce çeviri ve ingilizce tercüme konularınızda yanınızdayız. İngilizce artık bir çok avrupa ülkesinde kabul görmüş evrensel bir dildir. Böyle olmasından dolayı çeviri hatasını hiç affetmeyen bir dildir.
İlgili Terimler : Ardanuç ingilizce tercüme, Arhavi ingilizce tercüme, Borçka ingilizce tercüme, Hopa ingilizce tercüme, Murgul ingilizce tercüme, Şavşat ingilizce tercüme, Yusufeli ingilizce tercüme

Artvin Teknik Tercüme

Teknik tercüme konusunda metropol tercüme artvin hizmet vermektedir. Artvin teknik tercüme denilince; TSE belgeleri, ISO-CE belgeleri, makine katalog ve broşürleri, teknik ihale evrakları gibi belgelerin teknik tercümeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
İlgili Terimler : Ardanuç teknik tercüme, Arhavi teknik tercüme, Borçka teknik tercüme, Hopa teknik tercüme, Murgul teknik tercüme, Şavşat teknik tercüme, Yusufeli teknik tercüme

Artvin Tıbbi ve Medikal Tercüme

Tıbbi tercüme ve medikal tercüme konusunda metropol tercüme artvin hizmet vermektedir.
Artvin medikal tercüme ve artvin tıbbi tercüme denilince; medikal cihazların tanıtım broşürleri ve yetki belgeleri, ilaç ve ürün prespektüsleri, medikal kataloglar, tıbbi kataloglar, tıbbi kitaplar, medikal kitaplar gibi belge ve dökümanların çeviri ve tercümesini noter onaylı tercümanlarımız ile yapmaktayız.
İlgili Terimler : Çankaya medikal tercüme, ulus medikal tercüme

Artvin Simültane Tercüme

Simültane tercüme konusunda metropol tercüme artvin hizmet vermektedir. Böylece salondaki bütün misafirler toplantıyı kendi dilinde dinleyebilir.
Artvin simültane tercüme; çok dilli ve büyük organizasyonlarda eş zamanlı yapılan tercümelere denir. Simültane tercümede bir çok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyenler eş zamanlı olarak tercüme ederler.
İlgili Terimler : Ardanuç simültane tercüme, Arhavi simültane tercüme, Borçka simültane tercüme, Hopa simültane tercüme, Murgul simültane tercüme, Şavşat simültane tercüme, Yusufeli simültane tercüme

Artvin Web Sitesi Tercüme

Web site tercüme konusunda metropol tercüme artvin hizmet vermektedir. Web site tercümesi bu noktada artvin web site tercümesi anlamında yanınızda.
Artvin web sitesi tercüme; artık internetin yaygınlaşmasıyla sadece bulunduğunuz il ve ülkeyle sınırlı kalmak yerine birçok ülkede firmanızı, ürününüzü tanıtma fırsatı bulabiliyorsunuz.
İlgili Terimler : Ardanuç web sitesi tercüme, Arhavi web sitesi tercüme, Borçka web sitesi tercüme, Hopa web sitesi tercüme, Murgul web sitesi tercüme, Şavşat web sitesi tercüme, Yusufeli web sitesi tercüme

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN veya BİZE ULAŞIN

+90 543 853 95 65

[email protected]

Bize oy verin 🙂
[Uzman Tercüme: 0 Ort: 0]